Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Ja maksā “aplokšņu” algu

J
jautā:
02. decembrī, 2023
guntis

Mājas apsaimniekotājs ir noformējis mājas valdes locekli par sētnieku. Viņai ir cits pamatdarbs, un viņa algo par samaksu skaidrā naudā cilvēku, kurš nav noformēts darbā. Darbi paliek nedarīti. Apsaimniekotājs uz to nereaģē. Ko darīt?

A
atbild:
05. decembrī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Ja tiek algots cilvēks, kuram maksā “aplokšņu algu” un kurš nav noformēts darbā, par to ir jāziņo Valsts ieņēmumu dienestam (VID) vai Valsts darba inspekcijai (VDI).

VDI kontakti šeit.

VID kontakti šeit.