Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Iepriekš sodītu personu ģimenes locekļiem amata ierobežojumu nav

J
jautā:
12. decembrī, 2015
Līga

Mans brālis ir krimināli sodīts un sēdējis cietumā. Vai man kā māsai ir jebkādi ierobežojumi/liegumi strādāt tiesu sistēmā vai policijā?

A
atbild:
15. decembrī, 2015
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Tiesu sistēmā un policijā gan nedrīkst strādāt iepriekš par noziedzīgu nodarījumu sodītas personas, taču normatīvajos aktos nav noteikti ierobežojumi attiecībā uz iepriekš sodītu personu ģimenes locekļiem. Tātad šādi ierobežojumi nedrīkstētu būt, jo tie nav likumīgi.