Lasīšanai: 1 minūte

Rīgā nav licencēšanas sistēmas ūdens patēriņa skaitītājiem

J
jautā:
09. jūlijā, 2014
Pāvils

Kur portālā ir tāds reģistrs, kur var redzēt SIA, kuras Rīgā dzīvokļos uzstāda un maina ūdens skaitītājus un kurām ir izsniegta Rīgas Domes licence?

A
atbild:
01. augustā, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Ūdens patēriņa skaitītāju izmantošanas kārtību mūsu valstī nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr.1013 "Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu".

 Rīgas pilsētā īpaša ūdens patēriņa skaitītāju licencēšana pastāvēja pirms daudziem gadiem. Tagad tos var iegādāties no jebkura pārdevēja, kurš ievēro normatīvo aktu prasības saistībā ar šīm mērierīcēm.