Lasīšanai: 1 minūte

Kriminālprocesi pret cietušajiem, kas tiek izmeklēti Valsts policijas Rīgas Pārdaugavas pārvaldē

J
jautā:
08. decembrī, 2023
Oļegs

Cik daudz kriminālprocesu par noziedzīgu nodarījumu, kas saistīts ar vardarbību, ko nodarījusi persona, no kuras nepilngadīgais cietušais ir materiāli vai citādi atkarīgs, vai par noziedzīgu nodarījumu pret tikumību vai dzimumneaizskaramību, kurā cietušais ir nepilngadīgs, patlaban tiek izmeklēti Valsts policijas Rīgas Pārdaugavas pārvaldē?

A
atbild:
13. decembrī, 2023

Lai saņemtu atbildi uz jums interesējošo jautājumu, ieteicams vērsties Valsts policijas Rīgas Pārdaugavas pārvaldē vai Iekšlietu ministrijas informācijas centrā. Valsts policijas Rīgas Pārdaugavas pārvaldes kontakti pieejami šeit. Savukārt Iekšlietu ministrijas informācijas centra kontaktinformācija pieejama šeit. E-konsultācijā šāda atbilde netiek sniegta.