Lasīšanai: 1 minūte

Atbildība par krāpšanu

J
jautā:
12. janvārī, 2024
Māris

Labdien! Kāds sods paredzēts pēc Krimināllikuma 177. panta pirmās daļas?

A
atbild:
12. janvārī, 2024

Krimināllikuma 177. panta pirmajā daļā paredzēta kriminālatbildība par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana).

Par šāda noziedzīga nodarījuma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.