Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Administratīvais arests jāizcieš divu gadu laikā kopš lēmuma pieņemšanas

J
jautā:
05. oktobrī, 2015
Maris

Labdien. Tiesa 2014.g. 21.martā man piesprieda administratīvo arestu uz 10 diennaktīm. Vēlētos zināt, kad iestājas noilgums administratīvajam arestam? Tieši kurā mēnesī un datumā? Spriedums netika pārsūdzēts. Jau iepriekš paldies.

A
atbild:
19. oktobrī, 2015
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 317.pants „Lēmuma par administratīvo arestu izpildes termiņi”: lēmumu par administratīvo arestu izpilda divu gadu laikā no lēmuma par administratīvo arestu nodošanas izpildei.