Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Kā noskaidrot, vai ārsts pārkāpis ētikas normas

J
jautā:
21. martā, 2024
Līva

Labdien! Pirms trim gadiem gulēju slimnīcā, un tagad atklājās, ka mans vīrs un ārstējošā ārste tajā laikā bijuši mīļākie ar visām no tā izrietošajām sekām. Tolaik ārste noteica nepareizu diagnozi un manam vīram izskaidroja, ka rezultāts būs letāls, jo man bija smagas veselības problēmas. Kā redzams, esmu dzīva un vesela, bet ģimene ir uz izjukšanas robežas. Vai ārste ir pārkāpusi ētikas normas?

A
atbild:
19. aprīlī, 2024
Santa Galiņa
LV portāls

Jums jāvēršas Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā, kura ir tiesīga izvērtēt ārstes rīcības ētiskumu. Adrese: Skolas iela 3, Rīga, LV-1010, tālrunis uzziņām: 20276668.