Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Pirmsskolai jāpiedāvā pedagogiem palīdzība ELISS lietošanā

J
jautā:
05. martā, 2024
Līga

Strādāju pirmsskolā (Rīgā) par skolotāju. Pašreizējā vadība liek mums visus dokumentus sūtīt, izmantojot ELISS sistēmu. Tomēr mēs ar šo sistēmu nemākam strādāt. Vai priekšniecībai nav jāpiedāvā apmācības, pirms likt darboties noteiktā sistēmā?

A
atbild:
15. martā, 2024
Sarmis Mikuda
LV portāls

Rīgas valstspilsētas pašvaldība jau kopš 2022. gada pāriet uz dokumentu aprites sistēmu ELISS. Tā ir vienkārša  elektroniskā darba vide, kas atvieglo arī pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieku darbu, jo visi dokumenti ir pieejami vienuviet. Sistēma ir ērta arī komunikācijai ar bērnu vecākiem. ELISS apguve parasti nerada grūtības tās lietotājiem pat ar viduvējām datorprasmēm. Tomēr, ja pedagogi saskaras ar grūtībām, pirmsskolas iestādes vadītājam ir jāpiedāvā konsultācijas tās lietošanā.