Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Pirmsskolas skolotāja palīgam nepieciešamā izglītība

J
jautā:
05. martā, 2024
Santa

Labdien! Kāda izglītība ir nepieciešama skolotāja palīgam (tehniskais personāls pirmsskolā) pamatizglītība vai vispārējā vidējā izglītība?

A
atbild:
15. martā, 2024
Sarmis Mikuda
LV portāls

Pirmsskolas skolotāja palīgs ir pirmsskolas izglītības iestādes tehniskais darbinieks. Ministru kabineta noteikumos Nr. 264 “Noteikumi par Profesiju klasifikatoru, profesijai atbilstošiem pamatuzdevumiem un kvalifikācijas pamatprasībām” skolotāja palīga profesija ir klasificēta ar profesijas kodu: 5312 01. Pirmsskolas skolotāja palīgam nepieciešama vispārējā vidējā vai profesionālā izglītība, kā arī valsts valodas zināšanas C1 pakāpē.