Lasīšanai: 1 minūte

Tiesības uz kredītu procentu kompensāciju līdz 2023. gada 31. oktobrim noslēgtajiem līgumiem

J
jautā:
20. decembrī, 2023
Jānis

Vai hipotekārā kredīta atbalsts tiks piešķirts arī tiem, kuri refinansējušies? Es refinansējos no SEB bankas uz “Bigbank” un ar “Bigbank” līgumu noslēdzu 1. novembrī. Vai sanāk, ka kompensācija “iet gar degunu”, iegūstot sev izdevīgākos procentus?

A
atbild:
27. decembrī, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Patērētāju tiesību aizsardzības likuma grozījumi paredz, ka tiesības uz kredītu procentu kompensāciju būs hipotekārā kredīta ņēmējam, ar kuru hipotekārā kredīta līgums ir noslēgts līdz 2023. gada 31. oktobrim. Uz līgumiem, kas noslēgti pēc minētā datuma, likums netiek attiecināts.