Lasīšanai: 1 minūte

Īpašumtiesību pārbaude

J
jautā:
01. februārī, 2024
Astride Alise Seldebringa

Labdien! Vēlos uzzināt, vai ir notikusi īpašnieku maiņa īpašumā, kurā esmu domājamo daļu īpašniece. Adrese ir Kalnciema iela 46–4, Rīga.

A
atbild:
05. februārī, 2024

Informācija par īpašuma aktuālajiem īpašniekiem un vēsturiskajiem ierakstiem īpašumtiesību pārejas jautājumos ir pieejama Valsts vienotajā datorizētajā zemesgrāmatā.