Lasīšanai: 1 minūte

BIS lietotāju atbalsta tālrunis

J
jautā:
16. decembrī, 2023
Helga

Labdien! Ir plānots renovēt grīdas segumu, demontējot pašreizējo pārklājumu un uzklājot “Estrich”. Ir sertificēta būvinženiera atzinums par to, ka grīdas seguma maiņa neietekmēs konstrukcijas. Sazinājos ar būvvaldi, kas rekomendēja šo informāciju ievadīt BIS sistēmā kā paziņojumu par būvniecību. Pamēģināju to iesūtīt BIS sistēmā, bet nespeciālistam tas ir grūti izdarāms. Kā rīkoties šajā gadījumā, lai uzsāktu remontdarbus, nepārkāpjot likumu?

A
atbild:
20. decembrī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs, kas konsultē lietotājus pa tālruni 62004010. Vairāk informācijas var atrast šeit.

Pēc palīdzības varat vērsties arī pie sava nama pārvaldnieka, jo no 1. marta visa mājas lieta ir jākārto BIS un pārvaldnieks noteikti ir kompetents darbā ar šo sistēmu.