Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Ūdens skaitītāja mērījumi

J
jautā:
04. oktobrī, 2023
Diāna

Sveicināti! Augusta beigās vienam no ūdens skaitītājiem (karstā ūdens) beidzās derīguma termiņš. Pēc MK noteikumiem Nr. 524 pārvaldnieks paņēma norēķiniem formulu ar Rīgas pašvaldības noteiktajiem vidējiem patēriņiem. Vai pārvaldnieks var piemērot šo formulu abiem skaitītājiem, ja aukstā ūdens skaitītājam derīguma termiņš beigsies tikai 2026. gadā?

A
atbild:
16. oktobrī, 2023
Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija
Ģirts Beikmanis, valdes priekšsēdētājs

Pārvaldnieks vidējo patēriņu atbilstoši MK noteikumiem Nr. 524 var veikt par to ūdens skaitītāju, kuram ir beidzies derīguma termiņš. Ja ūdens skaitītāja pārbaudes laiks ir 2026. gadā, pārvaldniekam ir jāpieņem šī skaitītāja uzrādītais patēriņš.