Lasīšanai: 1 minūte

Process notiek saskaņā ar Lielbritānijas tiesisko regulējumu

J
jautā:
22. oktobrī, 2013
Arturs

Man ir liegums izbraukt no Anglijas, jo bija kautiņš ar vēl vienu latvieti, kurš neierosināja lietu pret mani. Anglijas Karaliste mani apsūdz bez cietušā iejaukšanās, tikai dēļ četru gados vecu sieviešu liecībām, kad esmu spēris viņu ar kājām proti, kas nenotika. Par speršanu ar apģērbtu kāju ir pants par uzbrukumu ar ieroci. Viss kopumā ir diezgan bēdīgi un neviens nevar man palīdzēt. Vēlos zināt, vai ir iespēja tikt prom no Anglijas, jo nevēlos iet cietumā par lietām, ko neesmu darījis. Paldies.

A
atbild:
08. novembrī, 2013
Zvērinātu advokātu birojs "Rode un Partneri"
Jānis Rozenbergs, zvērināts advokāts

Kriminālprocess pret šo personu tiek veikts Lielbritānijā, līdz ar to gan procesuālie, gan materiāltiesiskie jautājumi aplūkojami pēc tās valsts tiesībām.

Vienīgais ieteikums - cik man zināms, tad Lielbritānijā visai teicami darbojas valsts nodrošināta juridiskā palīdzība. Iesaku Jums vērsties pie lietas izmeklētāja un lūgt nodrošināt aizstāvja palīdzību.