Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Ja nevar piekļūt lēmumam, jāsazinās ar VSAA

J
jautā:
05. jūnijā, 2023
Anders Berglund

“Izskatot Jūsu 27.04.2020. iesniegumu (reģ. Nr. 20/1181491), Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra ir pieņēmusi lēmumu. Ar lēmuma saturu var iepazīties portāla www.latvija.gov.lv sadaļā “Ienākt Mana Latvija.lv” > ”Paziņojumi” > “VSAA lēmumi” vai sekojot saitei https://www.latvija.lv/KDV/Inbox.” Saistībā ar to, ka man nav piekļuves portālam Latvija.lv, lūdzu man atsūtīt jūsu atbildi uz šo e-pastu!

A
atbild:
20. jūlijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Pieprasot Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā (VSAA) pakalpojumu (pensiju, pabalstu vai citu pakalpojumu), klients iesniegumā norādītajā izvēlē atzīmē, kādā veidā vēlas saņemt informāciju par to, ka pieņemts lēmums, un kādā veidā vēlas saņemt lēmumu. Ja nav iespējams izmantot paša norādīto korespondences veidu, jāsazinās ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru – pa tālruni vai e-pastu.