Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Par braukšanu bez tiesībām sods līdz 430 eiro

J
jautā:
05. septembrī, 2016
Ilmārs

Labdien. Mani interesē, kāds ir sods, braucot ar A2 kategorijas motociklu bez jebkādām tiesībām? Nav arī B kategorijas.

A
atbild:
05. septembrī, 2016
Elīna Gulbe
LV portāls

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.4 pants paredz, ka par transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām transportlīdzekļa vadītājam var uzlikt naudas sodu no četrdesmit līdz četrsimt trīsdesmit eiro.