Lasīšanai: 1 minūte

Sporta skolotāja darba uzskaite

J
jautā:
24. martā, 2015
Ilze

Sakiet, lūdzu, kur var izlasīt izsmeļošu skaidrojumu par pedagogu darba laika uzskaiti, tīri praktiskās situācijās. Vai jāuzrāda atsevišķi pa mācību grupām, ja viens pedagogs sporta skolā pasniedz, piemēram, trīs grupām. Ja ar vienu grupu brauc komandējumā uz sacensībām, kas notiek ar pārējām grupām, kā to uzrāda tabelē, cik stundas? Ja sacensības ir brīvdienās, kad lai piešķir brīvu dienu?

A
atbild:
15. aprīlī, 2015
Izglītības un zinātnes ministrija
Laura Zaharova, Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas vecākā konsultante

Par šo jautājumu Jums jājautā skolas vadībai, jo tās ir darba devēja un darba ņēmēja attiecības.