Lasīšanai: 1 minūte

Par iekārtu vibrāciju pagrabā jārunā ar mājas apsaimniekotāju

J
jautā:
08. augustā, 2014
Irēna

Labdien. Dzīvojām 1.stāvā. Pagrabtelpās jau ilgu laiku trokšņo un vibrē kaut kādas iekārtas. Gribam precizēt trokšņošanas vietu pēc komunikāciju izvietošanas plāna. Kur mēs varam dabūt, vai kāda iestāde var mums izsniegt mūsu mājas pagrabtelpu siltummezgla un citu komunikāciju izvietošanas plāna kopiju? Mēs esam dzīvokļu īpašnieki. Paldies par atbildi.

A
atbild:
15. augustā, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Par vibrāciju pagrabtelpā jums pilnīgi noteikti ir jārunā ar mājas apsaimniekotāju. Pie viņa ir arī visi mājas plāni. Problēma jums ir jārisina kopīgi – ja vien pagrabtelpa nav izīrēta kādam komersantam, kura rīcībā esošās iekārtas rada vibrāciju, tad tā rodas no inženiertehniskajām iekārtām, kas ir mājas kopīpašums un kuru nomaiņa vai remonts ir apsaimniekotāja kompetencē.