Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Deklarācijas iesniedzējs nodokļu pārmaksas atgūšanai norāda savu bankas kontu

J
jautā:
09. aprīlī, 2024
Aleksandrs

Vai par pārmaksātajiem nodokļiem atmaksājamā naudas summa tiks ieskaitīta tēva bankas kontā, ja norādīšu viņa, nevis sava konta numuru?

A
atbild:
25. aprīlī, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

Katrs iesniedz savu gada ienākumu deklarāciju, un pārmaksātie nodokļi tiek pārskaitīti uz deklarācijas iesniedzēja kontu. Nodokļa pārmaksu var saņemt tikai bezskaidrā naudā. Iesniedzot deklarāciju, ir jānorāda bankas konta numurs vai maksājumu konta numurs pasta nodaļā.

Ja jums nav norēķinu konta, tad jāsazinās ar Valsts ieņēmumu dienestu, lai uzzinātu, kā varat saņemt pārmaksāto nodokļu naudu.