Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Kā noskaidrot transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu

J
jautā:
23. martā, 2024
Aivars

Kā es varu noskaidrot autovadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu?

A
atbild:
26. aprīlī, 2024
Signe Laizāne
LV portāls

Ziņas par transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu, soda punktiem, kā arī cita noderīga informācija ir pieejama CSDD e-pakalpojumos. Vēršam uzmanību, ka tos var izmantot tikai reģistrētie lietotāji.

Ir divi pieteikšanās veidi:

  • reģistrētajiem lietotājiem jāievada e-pasta adrese un parole;
  • jāautorizējas ar internetbanku, personas apliecību (eID karti) vai eParakstu, izmantojot portāla Latvija.lv sistēmu.

Reģistrējoties sadaļā “Vadītāja dokumenti”, var redzēt gan vadītāja apliecības, gan medicīniskās izziņas derīguma termiņu. Tāpat jūs varat tur meklēt informāciju par neapmaksātajiem sodiem, pārkāpuma uzskaites punktiem, tehniskās apskates un transportlīdzekļa datiem u. c.