TĒMA: Reģistri

Par datiem portālā kadastrs.lv

J
jautā:
01. februārī, 2024
Andris

Ar tiesas spriedumu ir izbeigts kopīpašums, nododot visu īpašumu vienam no kopīpašniekiem. Tomēr vairāk kā mēnesi pēc īpašumtiesību nostiprināšanas zemesgrāmatā Valsts zemes dienesta datos (kadastrs.lv) sagaidīja pārsteigums. Izrādās, ka VZD ieskatā zeme pilnā apjomā pieder esošajam īpašniekam, bet bijušais kopīpašnieks joprojām ir dzīvojamās ēkas domājamo daļu īpašnieks. Kurš ir atbildīgs par kļūdainas informācijas norādīšanu kadastra datos? Vai man kā patiesajam un vienīgajam īpašniekam tas var radīt problēmas?

A
atbild:
02. februārī, 2024

Uz jūsu jautājumu var atbildēt tikai tad, ja ir apskatīti visi dokumenti. Tāpēc ieteiktu jums vērsties pie kvalificēta jurista vai zvērināta advokāta.

Valsts zemes dienests norāda: ņemot vērā, ka jautājums attiecināms uz konkrētu īpašumu, lūdzam par to sazināties ar Valsts zemes dienestu, rakstot uz e-pasta adresi info@vzd.gov.lv vai zvanot uz informatīvo tālruni 67038800.