Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Bērnu rotaļu centra atvēršana

J
jautā:
29. oktobrī, 2013
Kristiāna Kārkliņa

Labdien! Gribu atvērt bērnu interešu izglītības, rotaļu un attīstības centru. Kas man būtu vajadzīgs? Un kur var meklēt informāciju?

A
atbild:
20. novembrī, 2013
Edīte Brikmane
LV portāls

Bērnu rotaļu un attīstības centrs pamatā sniedz bērnu uzraudzības pakalpojumu. Profesionālās kvalifikācijas un drošības prasības, reģistrēšanas kārtību bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem noteic Ministru kabineta 2013.gada 16.jūlija noteikumi Nr.404 „Prasības bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem un bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrēšanas kārtība”.

Šie noteikumi paredz, ka gan fiziskai, gan juridiskai personai, kas sniedz bērnu pieskatīšanas pakalpojumu, ir jāreģistrējas bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēju reģistrā, kura pārzinis ir Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD).

Vairāk informācijas par prasībām un reģistrēšanas kārtību meklējiet IKVD mājaslapas sadaļā „Bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēju reģistrācija”.