Lasīšanai: 1 minūte

Ziņošana par pretvalstiskām darbībām

J
jautā:
05. septembrī, 2023
Lana

Labdien! “Telegram” ir parādījusies krievu grupa, kurā tiek slavināts karš, likti foto un video ar vardarbību. Kur ziņot, ja tas ir krievu “Telegram”?

A
atbild:
11. septembrī, 2023

Ja jūsu rīcībā ir informācija par personu vai grupējumu, kurš Latvijā, izmantojot citu valstu uzturēto informācijas kanālu, slavina Krievijas izvērsto karadarbību Ukrainas teritorijā, jums ir tiesības ziņot Valsts drošības dienestam.