Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Jāvēršas ar iesniegumu Valsts policijā

J
jautā:
19. maijā, 2013
Sergejs

9.11.2012.g. Valsts policija izņēma no mani manu mantu, protokols par izņemšanu nesastādīts, bet lietvedība it kā sākta tajā pašā dienā, it kā LAPK kārtībā. No tā brīža pagājis vairāk par 6 mēnešiem. Cik ilgi man gaidīt lēmumu attiecīgi uz man izņemtu mantu?

A
atbild:
24. maijā, 2013
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Virse norāda, ka ļoti daudz kas atkarīgs no tā, par ko ir sākta lietvedība, kāda manta izņemta un daudziem citiem apstākļiem, tādēļ precīzu atbildi par konkrēto lietu sniegt nav iespējams.

Taču VP pārstāve iesaka: „Lai uzzinātu par administratīvās lietvedības virzību, Jums ir jāvēršas ar iesniegumu Valsts policijā, vēlams tajā Valsts policijas struktūrvienībā, kurā uzsākta administratīvā lietvedība.”