Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Ar precīzākām ziņām jāvēršas Valsts probācijas dienestā

J
jautā:
16. aprīlī, 2016
Sergejs

Vai jāpiedalās Valsts probācijas dienesta programmās, ja apgabala tiesa atcēla par pienākumu piedalīties valsts probācijas programmās? Ar Krimināllikuma 5. panta 2. daļu.

A
atbild:
22. aprīlī, 2016
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Jautājumā ietvertā informācija ir pārāk nekonkrēta, lai sniegtu izsmeļošu atbildi. Ja apgabaltiesa iepriekšējo tiesas spriedumu atcēlusi, tostarp arī papildsodu – probācijas uzraudzību, tad tas vairs nav spēkā. Sīkāku skaidrojumu (sniedzot precīzāku informāciju) varat saņemt Valsts probācijas dienestā.