Lasīšanai: 1 minūte

Bezalgas atvaļinājums trešās valsts pilsonim un uzturēšanās Latvijā

J
jautā:
07. februārī, 2016
Mārtiņš

Labdien. Vai ir kāda likuma norma, kas nosaka, ka Ukrainas vai Baltkrievijas pilsonim kā darbiniekam ir jāizceļo no Latvijas bezalgas atvaļinājuma laikā, ņemot vērā, ka nav gūta alga likumā noteiktā apmērā?

A
atbild:
07. martā, 2016

Ja persona Latvijā uzturas uz darba atļaujas pamata, tad ir jāpilda attiecīgie likumā iekļautie nosacījumi. Nosacījumi par minēto bezalgas atvaļinājumu likumā nav iekļauti.