Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Policijai ir jāsniedz visi iespējamie materiāli

J
jautā:
06. jūlijā, 2015
Jeļena

Labdien. Iesniedzu iesniegumu ar sūdzību pašvaldības policijā. Vai man ir tiesības saņemt no policijas protokola kopiju par pārbaudes norisi?

A
atbild:
17. jūlijā, 2015
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Jums ir tiesības saņemt informāciju par pārbaudes norisi, arī materiālu kopijas, kā LV portālam skaidroja Valsts policijā, kopēšanas izdevumus gan apmaksājot par savu naudu (gan ar piebildi, ka pašvaldību policijā var būt atšķirīga kārtība).

Taču  pašvaldības policijas amatpersonai, kura nodarbojas ar Jūsu iesniegumā minēto faktu izmeklēšanu, Jums ir jāsniedz visa iespējamā informācija.