Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Pie kāda tiesu izpildītāja vērsties

J
jautā:
11. jūnijā, 2014
Antra

Vēlos saņemt atbildi uzturlīdzekļu piedziņas jautājumā. Tātad esmu saņēmusi tiesas lēmumu par uzturlīdzekļu piedziņu, arī izpildu dokumentu. Vai man obligāti jāsniedz šie dokumenti ZTI pēc parādnieka dzīvesvietas vai iespējams arī pēc parādnieka man zināmās darbavietas? Paldies!

A
atbild:
18. jūnijā, 2014
Edīte Brikmane
LV portāls

Saskaņā ar Civilprocesa likuma 549.panta otro daļu ar izpildu dokumentu jāvēršas pie tā tiesu izpildītāja, kura amata vietai noteiktajās robežās (iecirknī) atrodas parādnieka dzīvesvieta, mantas atrašanās vieta vai darbavieta. Tiesu izpildītāju adreses, tālruņa numurus un darba laiku var atrast Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes mājaslapā