Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ekonomika

Kopš 1.maija ES pilsoņi zemi var iegādāties bez ierobežojumiem

J
jautā:
05. maijā, 2014
Janis Banis

Vai ES dalībvalstu pilsoņi, šajā gadījumā Zviedrijas pilsonis, ir tiesīgs kā privātpersona iegūt īpašumā mežu Latvijā?

A
atbild:
10. maijā, 2014
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Saskaņā ar likuma „Par zemes privatizāciju lauku apvidos” 28.pantu ar 2014.gada 1.maiju Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņi un Eiropas Savienības dalībvalstīs reģistrētas juridiskās personas zemi var iegūt īpašumā ar tādiem pašiem noteikumiem kā Latvijas pilsoņi.