neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32418
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
16. aprīlī, 2024
Daniela

Sveicināti! Mēs ar ģimeni iegādājāmies īpašumu, kurā nav piekļuves dzeramajam ūdenim. Rīkstnieks noteica, ka ūdens ādere ir uz robežas ar mūsu kaimiņu. Tika izraksta aka, kas ir vienīgais ūdens ieguves avots mūsu mājsaimniecībai, kurā dzīvo četri nepilngadīgi bērni. Kaimiņš draud, ka būs lielas problēmas, ja mēs neizdomāsim risinājumu ar aku. Noprotu, ka viņš grib, lai aku aizberam, bet pēc rīkstnieka noteiktā tā ir vienīgā vieta kur ir ūdens ādere. Vai kaimiņš var likt šo aku aizbērt? Kā iesakāt risināt situāciju ar kaimiņu?

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.