neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32414
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
16. aprīlī, 2024
Valters
Labdien! Es dzīvoju un strādāju Itālijā, bet sieva dzīvo un strādā Latvijā, kur arī maksā nodokļus. Gaidām bērniņu, un nolēmām, ka vēlamies šajā periodā būt kopā un dzemdēt Itālijā. Sieva vēlas pārcelties uz Itāliju pie manis. Vai sievai ir jāsāk maksāt nodokļi Itālijā, ja viņa vēlas turpināt strādāt Latvijā esošajā uzņēmumā? Vai viņa šādā gadījumā nezaudēs Latvijas bērnu kopšanas pabalstu? Un vai kaut kas mainās, ja viņa pārceļas uz Itāliju 5 mēnešus pirms darbnespējas B lapas saņemšanas? Vēlamies saprast kā mums pareizāk rīkoties, lai šo laiku spētu pavadīt kopā un sieva nezaudētu Latvijas bērnu kopšanas pabalstu.
A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.