Lasīšanai: 1 minūte

Vai Zemesgrāmatā var iesniegt dokumenta kopiju

J
jautā:
07. februārī, 2024
juris sils

Vai iesniegšanai Zemesgrāmatā der notariāli apstiprināta kopija aktam par ēkas pieņemšanu ekspluatācijā, vai arī ir jāiesniedz dokumenta oriģināls? Akts ir papīra formātā.

A
atbild:
08. februārī, 2024
Tiesu administrācija
Ināra Makārova, tiesu iestāžu sabiedrisko attiecību speciāliste

Iesniegšanai Zemesgrāmatā ir nepieciešams oriģināls. To nosaka Zemesgrāmatu likuma 61. un 64. pants. Var mēģināt iesniegt  būvvaldes  izdoto akta norakstu.