Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Kā iegūt eParakstu

J
jautā:
20. aprīlī, 2023
Ilze

Labdien! Kā un kur var iegūt eParakstu? Vai es to varu izveidot pati? Jau iepriekš pateicos par atbildi!

A
atbild:
10. maijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Elektroniskā paraksta pakalpojumus nodrošina valsts akciju sabiedrība “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”. Privātpersonām ir pieejams:

Katra eParaksta veida aprakstā ir paskaidrots, kā to iegūt. Kopējā informācija ir pieejama tīmekļvietnē šeit.