Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai aptaujām jābūt par katru darbu atsevišķi

J
jautā:
04. novembrī, 2021
Līga

Labdien! Dzīvojamā māja ir pieteikta energoefektivitātes paaugstināšanas programmai. Tiek plānota vienkāršā fasādes atjaunošana. Papildus ir vēlēšanās veikt apkures pārbūvi (no viencaurules apkures sistēmas uz divcauruļu apkures sistēmu). Ņemot vērā, ka paredzēti gan atjaunošanas, gan pārbūves darbi, tad vēlos noskaidrot, vai aptaujām (lai iegūtu dzīvokļu īpašnieku balsojumu) ir jābūt veiktām par katru šo darba veidu atsevišķi.

A
atbild:
24. novembrī, 2021
AS "Attīstības finanšu institūcija Altum"
Ieva Vērzemniece, Energoefektivitātes programmu departamenta vadītāja

Aptauju noteikti organizējiet par visiem jautājumiem kopā, taču par darbu un pasākumu izdalīšanu iesakām sazināties ar savu projekta atbildīgo projektu vadītāju “Altum”, kurš detalizēti izstāstīs par būtiskiem aspektiem, kurus būtu vēlams ievērot, gatavojot aptaujas veidlapu. Arī precīzas kalkulācijas un aprēķinus par aptaujā iekļaujamajiem lielumiem jums sniegs atbildīgais “Altum” projektu vadītājs.