Lasīšanai: 1 minūte

Problēma risināma ar būvvaldes starpniecību

J
jautā:
21. septembrī, 2015
Karlīna

Labdien! Kaimiņš, apzinoties to, ka reti braucu uz savu lauku īpašumu Pāvilostā (pati esmu no Rīgas), uzstādījis žogu, kas vairākus metrus iekļaujas manā īpašumā. Kā rīkoties, lai kaimiņš, kurš uz sarunām neiziet, uzstādītu žogu sava īpašuma robežās? Paldies, par atbildi jau iepriekš.

A
atbild:
25. septembrī, 2015
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Pirmkārt, jebkura žoga būve ir jāsaskaņo ar vietējās pašvaldības būvvaldi. Visticamāk, kaimiņš to nebūs darījis, un tad ir notikusi nelikumīga būvniecība. Lai tiktu skaidrībā ar problēmu, Jums jāvēršas būvvaldē un, uzrādot zemes robežplānu un īpašuma dokumentus, jānoskaidro lietas būtība.