TĒMA: Reģistri

Informāciju „Mani dati kadastrā” sniedz atbilstoši normatīvajiem aktiem

J
jautā:
11. maijā, 2015
Inguna

Labdien! Sakiet lūdzu, kālab atverot http://www.latvija.lv Mani dati kadastrā attiecībā par zemi, man ir redzami visas mājas iedzīvotāji, kas nokārtojuši saistības par zemi, t.sk. vārds , uzvārds, personas kods, adrese. Vai tā tam būtu jābūt?

A
atbild:
14. maijā, 2015

Bezmaksas kadastra informācijas izsniegšanas kārtība ir noteikta MK noteikumu Nr.46 „ Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas pieprasīšanas un izsniegšanas kārtība” 22.punktā: „Nekustamā īpašuma valsts kadastra likuma 85.panta pirmajā un otrajā daļā minētajām personām Valsts zemes dienests bez maksas sagatavo: 22.1. kadastra informāciju par nekustamo īpašumu, kura sastāvā ir zeme un būve, un nekustamo īpašumu, kura sastāvā ir tikai zeme, vienkopus norādot šo noteikumu 9.1., 9.2., 9.3., 9.4., 10.1., 10.2., 10.4., 11.1., 11.2., 11.3., 12.1., 12.2., 12.3., 12.4., 12.5., 12.6., 12.8., 13.1., 13.2., 13.3., 13.4., 14.1., 14.2. un 14.3.apakšpunktā minētos informācijas blokus.”

Līdz ar to kopīpašuma gadījumā „Mani dati kadastrā” tiek sniegti pamatdati par nekustamā īpašuma piederību (kopīpašniekiem), informācija tiek sniegta atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.