Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ģimene

Uzturlīdzekļu piedziņas pieteikumam – speciāla veidlapa

J
jautā:
27. janvārī, 2015
Sintia

Kā pareizi jāraksta iesniegums zvērinātam tiesu izpildītājam par uzturlīdzekļu piedziņu, ja iesniedz izpildrakstu?

A
atbild:
02. februārī, 2015
Zaida Kalniņa
LV portāls

Lai uzsāktu uzturlīdzekļu piedziņu, Jums ir jāaizpilda īpaša veidlapa. Tā atrodama  Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes mājaslapā šeit.

Izdrukājiet veidlapu un aizpildiet, tad ar tiesas lēmumu un personu apliecinošu dokumentu dodieties pie tiesu izpildītāja.