Lasīšanai: 1 minūte

Pareizi jākārto grāmatvedība un jāmaksā attiecīgie nodokļi

J
jautā:
23. janvārī, 2015
Vita

Labdien! Vai pašnodarbināts būvinženieris drīkst pieņemt darbā uz darba līguma pamata darbinieku - arī būvinženieri?

A
atbild:
28. janvārī, 2015
Latvijas būvinženieru savienība
Dr.Sc.Ing. Raimonds Eizenšmits, valdes priekšsēdētāja vietnieks

Uz šo jautājumu precīzāk var atbildēt grāmatvedības un VID speciālisti, bet domāju, ka drīkst. Pareizi ir jākārto grāmatvedība un jāmaksā attiecīgie nodokļi.