Lasīšanai: 1 minūte

Iespējama nosacīta pirmstermiņa atbrīvošana – ja uzvedība ir priekšzīmīga

J
jautā:
04. jūnijā, 2014
Krūze

Labdien. Es gribētu uzzināt: manam vīram 2013.gadā tika piespriests sods - trīs gadi un viens mēnesis par recidīvismu. Vai kaut kas likumos ir mainījies sakarā ar šo pantu?

A
atbild:
10. jūnijā, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Pēdējie lielie grozījumi Krimināllikumā, īstenojot kriminālsodu politikas izmaiņas, stājās spēkā 2013.gada 1.aprīlī, un nekādas izmaiņas, kas varētu būt attiecināmas uz Jūsu jautājumu, likumā nav paredzētas.

Ja Jūsu vīrs ieslodzījuma vietā uzvedīsies priekšzīmīgi, piedalīsies resocializācijas procesā, viņš varēs pretendēt uz nosacītu pirmstermiņa atbrīvošanu. Sīkāk par to varat izlasīt pievienotajā e-konsultācijā "Var cerēt uz nosacītu pirmstermiņa atbrīvošanu".