neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32482
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
21. aprīlī, 2024
Pilsonis

Sveicināti.
Iegādājāmies zemesgabalu lauka vidū. Vēlamies uz tā izveidot kempinga vietu. Ražotājs no Latvijas saražos un uzstādīs 25 kvm kupolmājas (tādas plānojas max 7). Protams, būs 50kvm terase zem katras mājas + elektrība, ūdens pievads un kanalizācija.
Drīz sāksim elektrības pievilkšanu konkrētajam zemes gabalam, kanalizācijas izveidi ar uzkrāšanas tvertni, ūdens dziļurbumu, teritorijas labiekārtošanu. Mēs nebūsim pieslēgti ne pie viena pagasta komunikācijas mezgla, tik, cik elektrība no transformatora.
Vai mums ir nepieciešama atļauja šādām darbībām? Viss tiek būvēts komercdarbības veikšanai. Ja vajadzīgas atļaujas, tad kas ir tie cilvēki, kuri var to visu sakārtot un vai bez dokumentiem varam sākt ko darīt kā:elektrības pievilkšana, teritorijas labiekārtošana/zemes līdzināšana, dziļurbums, kanalizācija?
Paldies.

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.