neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32430
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
17. aprīlī, 2024
Andrejs

Labdien! Neilgu laiku pēc dēla piedzimšanas mēs ar dzīvesbiedri izšķīrāmies un sadalījām mantu. Dzimšanas apliecībā kā bērna tēvs es neesmu norādīts. Viņas advokāts teica, ka mums divu gadu laikā ir jānokārto jautājumi par bērnu. Mēs jau ilgu laiku nedzīvojam kopā, es bērnam palīdzu, līdz šim viss bija kārtībā. Tagad dēla māte ir precējusies citu vīrieti un jau kādu laiku negrib, lai es satiktos ar savu dēlu. Kā es varu caur tiesu nokārtot, vai ko citu izdarīt, lai bērna dokumentos es būtu norādīts kā tēvs?  Bērnam nākamgad būs 14 gadi. Es zinu, ka ir pagājis ilgs laika periods, kad varēja to nokārtot normāli.

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.