Lasīšanai: 1 minūte

Kur ziņot, ja tiesnesis darba laikā atrodas alkohola reibumā

J
jautā:
16. aprīlī, 2024
Anna

Esmu līdzīgā situācijā, kāda aprakstīta šajā e-konsultācijā, bet, izlasot atbildi, diemžēl saprotu, ka tas nav iespējams. Esmu tiesneša palīgs, un no tiesneses regulāri ir jūtama alkohola smaka. Kā gan es varētu saukt policiju, ja ir tiesnešu neaizskaramība un zināms, ka viņa pret mani var vērsties (jo lielākā daļa cits citu pazīst)? Kā rīkoties? Vai ļaut ritēt visam savu gaitu?

A
atbild:
19. aprīlī, 2024
Zaida Kalniņa
LV portāls

Konkrēto situāciju nerisināt būtu bezatbildīgi. Jums var ieteikt iesniegt anonīmu vēstuli tiesas priekšsēdētājam vai Tieslietu padomei (Tieslietu padomes kontakti: Brīvības bulvāris 36, Rīga, LV-1511, e-pasta adrese: t.padome@at.gov.lv). Tāpat jūs varat izmantot trauksmes cēlēja mehānismu: https://www.trauksmescelejs.lv/.