Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Skola

Administratīvā un pedagoģiskā darba apvienošana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
18. maijā, 2022
solvita

Labdien! Skolā esmu direktora vietniece administratīvi saimnieciskajā darbā uz pilnu slodzi (40 st.). Man ir pedagoģiskā izglītība, darba stāžs 24 gadi. Vai es drīkstu pasniegt 7 stundas, strādājot administrācijā?

A
atbild:
07. jūnijā, 2022

Jā, Ministru kabineta 445. noteikumu “Pedagogu darba samaksas noteikumi” 13. un  14. punkts to ļauj.