Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: e-vide

E-dokumenta kopijas izveidošana papīra formātā

J
jautā:
10. septembrī, 2021
natalija

Kā papīra formā noformēt kopiju no elektroniski saņemta un parakstīta dokumenta?

A
atbild:
04. oktobrī, 2021
Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
Sandra Dāve, lietvede, arhivāre

Lai izveidotu elektroniski parakstīta dokumenta papīra kopiju, izdrukā parakstīto datni (.doc., .docx, .xls u. tml.) un noformē to atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr. 558 “Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība” 48.–59. punkta prasībām.