Lasīšanai: 1 minūte

Kā saņemt tiesas dokumentus, ja to izsniegšana kādu iemeslu dēļ kavējas

J
jautā:
09. janvārī, 2021
Lita

Ir notikusi pēdējā tiesas sēde šķiršanās lietā. Tiesnese paziņoja, ka 30 dienu laikā būs spriedums. Bet tiesnese jau slimo trešo mēnesi. Cik ilgi tiesnese var slimot? Vai tiešām jāgaida pusgads, kamēr tiesnese būs vesela? Vai nav tā, ka atnāks uz dažām dienām un atkal saslims? Nav skaidrs, kad varētu būt spriedums.

A
atbild:
18. janvārī, 2021

Ieteiktu rakstīt iesniegumu konkrētās tiesas priekšsēdētājam. Lai noskaidrotu, ko darīt ar lietu, kas dažādu iemeslu pēc nevirzās uz priekšu.