Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Ja vēlas atsavināt pašvaldības dzīvokli

J
jautā:
10. novembrī, 2020
Oksana

Kāpēc, atsavinot pašvaldības dzīvokli Liepājā, izpirkt drīkst tikai ar 100% apmaksu? Kā arī nav iespējams ņemt hipotekāro kredītu, jo Nekustamā īpašuma pārvalde nepiekrīt bankas noteikumiem.

A
atbild:
16. novembrī, 2020
Liepājas pilsētas pašvaldība
Māris Egmanis, Liepājas nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs

Liepājas pilsētas pašvaldībā nav saņemti iesniegumi par to, ka atsavināšanas ierosinātāji vēlas ņemt hipotekāro kredītu, un nav iesniegti bankas noteikumi, tādēļ nav informācijas, par kādu dzīvokli konkrēti tiek jautāts.

 Ja persona iesniegs bankas izziņu, kurā apliecināts, ka banka piešķir minētajai personai aizdevumu pašvaldībai piederošā dzīvokļa atsavināšanai, un persona savukārt apliecinās, ka ir gatava apmaksāt darījuma konta atvēršanu bankā, tad pašvaldība ir gatava šos jautājumus risināt un virzīt izskatīšanai domes sēdē.