Lasīšanai: 1 minūte

Pieteikumu par mantas dalīšanu var iesniegt arī tiesas sēdē

J
jautā:
08. decembrī, 2016
Annija

Ja man paredzēta šķiršanās tiesa 12. decembrī, līdz kuram vīram ir iespēja iesniegt prasību par mantas dalīšanu?

A
atbild:
20. decembrī, 2016
Una Medne
juriste

Vīram ir iespēja iesniegt pieteikumu par mantas dalīšanu arī pašā tiesas sēdē, kad tiks lemts jautājums par laulības šķiršanu, jo saskaņā ar procesuālo kārtību, šķirot laulību, abām pusēm tiesas sēdē ir jāparakstās, ka nav strīda par kopējo mantu.