Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Jāvēršas ar lūgumu pie policijas amatpersonas

J
jautā:
16. jūnijā, 2014
Katrīne Bargatina

Labdien. Man ir piespriestas 10 diennaktis izolatorā izciest administratīvo arestu. Ir nolikts datums, bet 9. dienā man ir jāierodas pie ārsta, un šo vizīti es nekādi nevaru atlikt, jo tas ir saistīts ar manu veselību. Vai nepastāv iespēja, ka es varu tikt līdz savam ārstam, kas atrodas 10 minūšu attālumā no izolatora?

A
atbild:
17. jūnijā, 2014
Valsts policija
Dairis Anučins, Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists

Ja cilvēkam administratīvā aresta izciešanas laikā ir neatliekama vizīte pie ārsta, viņam jāvēršas pie Valsts policijas iecirkņa inspektora vai amatpersonas, kuras uzvārds norādīts lēmumā par aresta izciešanu, jāizskaidro apstākļi, iespējams, jāuzrāda nosūtījums pie attiecīgā ārsta, kā arī jāraksta iesniegums ar lūgumu pārcelt soda izciešanu pēc ārsta apmeklējuma.