Lasīšanai: 1 minūte

Nodarbināšanas nepārtrauktība

J
jautā:
06. februārī, 2024
Iedzīvotājs

Vai darba stāža nepārtrauktība saglabājas, ja liela uzņēmuma ietvaros tiek mainīta darba vieta dažādos uzņēmumos? Jaunajā darba līgumā atrunāts, ka tiek saglabāts un ņemts vērā iepriekšējais darba stāžs liela uzņēmuma ietvaros.

A
atbild:
23. februārī, 2024
Valsts darba inspekcija
Dace Stivriņa, Klientu atbalsta nodaļas vadītāja

Darba likuma normas neregulē jautājumus par “darba stāžu”. Darba tiesisko attiecību nodarbināšanas nepārtrauktība saglabājas, ja citi uzņēmumi ir iepriekšējā uzņēmuma tiesību un saistību pārņēmēji.