Lasīšanai: 1 minūte

Kā noskaidrot kaimiņa vēsturiskos ēku projektus

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
07. novembrī, 2022
Raitis

Sveiki! Kā un kur, un vai vispār pastāv iespēja uzzināt kaimiņa vēsturiskos ēku projektus, teritorijas apbūves plānus?

A
atbild:
09. novembrī, 2022

Par iespēju iepazīties ar kaimiņa vēsturiskajiem projektiem jāvienojas ar nekustamā īpašuma īpašnieku vai jāvēršas attiecīgajā teritoriālajā būvvaldē ar pamatotu iesniegumu.

Ar teritorijas plānojuma, izmantošanas un apbūves noteikumiem iespējams iepazīties vietējā pašvaldībā (interneta tīmekļvietnē), kā arī Teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmā (TAPIS) šeit.